MŠ Štefánikova: O školce

Fotografie školek MŠ Slezská Třinec.

Školka MŠ Slezská se těší na vaše ratolesti. Najdete u nás 2 třídy.

Seznam tříd:

1.třída - Berušky
2.třída - Motýlci

Charakteristika Mateřské školy, Třinec, Štefánikova 772

Mateřská škola se nachází na okraji sídliště města Třinec- Terasa. Budova je rozsáhlá, složená ze 4 pavilónů. V současné době jsou naplněny dětmi 2 třídy nacházející se v jednom z pavilónů.   Ostatní pavilóny v budově zřizovatel pronajímá. Pronájem pavilónu č. 1 – Sociální služby města Třince, pronájem pavilónu č. 2 – Veterinární ambulance, pronájem pavilónu č.3 - Mateřská škola s polských jazykem vyučovacím, Třinec, Nádražní č. 10.

V hospodářském pavilónu se nachází školní kuchyně. Budova MŠ je dvoupodlažní, nacházejí se zde celkem 2 třídy. Součástí budovy je školní zahrada, která je využívána celoročně. Je vybavena houpačkami, klouzačkami a dvěma pískovišti. V blízkosti se nachází Třinecký lesopark.

O výchovu,vzdělávání,bezpečnost a hezké zážitky vašich dětí se starají kvalifikované paní učitelky s pedagogickým vzděláním:

1. třída BERUŠKY

Blanka Lewinská, Mgr. Táňa Sniegoňová

2.třída MOTÝLCI

Iveta Heczková,Šárka Staňková

O pestrou stravu a zdravou výživu se starají:

vedoucí školní kuchyně Jiřina Wojtasová, paní kuchařky Darina Eichnerová a Petra Oslancová.

O čistotu v MŠ pečují

paní uklízečka Iveta Bulawová.

PROVOZ MŠ :

PO – PÁ od 6.00 - do 16.00hod.

KONTAKT :

tel.kancelář 558 997 039